Hakkımızda

Hakkımızda

Zeytin Sarayı Kozmetik

Zeytin Sarayı, 2009 yılında kozmetik sektöründe faaliyete başlamıştır. Kurulduğu günden bugüne, yetişmiş uzman kadrosu ile günün trend gelişimini sürekli yakalamaya çalışan, kesintisiz ve kaliteli hizmet sağlayan, sürekli müşteri memnuniyetin ilke edinen, değişime ve gelişime açık bir şirket olarak yaratıcı ve doğru çözümler sunmak firmamızın genel prensibi olmuştur. Zeytin Sarayı, sektörün ihtiyaçlarını önceden görebilen, profesyonel kadrosu ile en kısa sürede sonuca ulaşabilecek çözümleri oluşturmuş ve bu seviyeyi en üst düzeyde tutarak sürekli kaliteyi hedeflemiştir.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün grubumuzu uygun fiyatlarla sunabilmek ve satış desteği ile hizmet bütünlüğünün sağlanması firmamızın prensipleri arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin daha çok teknolojiden faydalanarak verimliliklerini arttırabilmelerine, maliyetlerini düşürebilmelerine, hizmette süreklilik sağlayabilmelerine ve yeni iş alanlarının geliştirilebilmesine yardımcı olmak hedefi taşımaktayız.

Müşterilerimizle güvene dayalı sürekli ve kalıcı ilişkiler kurmayı, ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve hizmetler geliştirerek doğru ürünü ve hizmeti doğru yerde kullandırabilmeyi hedeflemekteyiz. Teknolojinin son olanaklarının kullanıldığı üretim tesislerinin yanı sıra ürün geliştirme aşamasında uzman kadrosu ile yoğun ve detaylı Arge çalışmalarıyla da dikkat çeken Zeytin Sarayı yıllık cirosunun %5’lik bölümünü Arge yatırımlarına ayıran ve araştırmaya önem veren bir kurum olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Tüm çalışanlarıyla, işbirliği içerisinde olduğu tedarikçi, iş ortakları ve müşterilerine kazandırarak büyüyen, topluma, ekonomiye ve çevreye faydalı Lider bir kuruluş olmayı hedefleyen Zeytin Sarayı yoluna bu doğrultuda devam etmektedir.

İmalatı İçin Bize Ulaşın Sağlık bakanlığı onaylı Üretim yapılmaktadır. 

İletişim: Telefon: +90 232 897 60 88   Mail : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Zeytin Sarayı İştiraki Firmalarımız

 Sabun Makinaları İmalatı Sabun Makinesi ve Üretim Hattı  ARVEN MAKİNE

İrtİbat

Adres: Belevi Mah. 12011 Sok. No:2/b

Telefon: +90 232 897 60 88

GSM: +90 535 735 56 25

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Food Gallery