Fason Kozmetik Üretimi

Bitkisel Kozmetik Ürünleri

“Bitkisel Kozmetik” ürünleri, herhangi bir kimyasal işleme maruz kalmadan, insan sağlığı ve ekolojik denge temel prensip kabul edilerek yetiştirilen ve her aşaması kontrollü hammaddelerin bir araya getirilmesiyle sağlık ve güzellik sağlayan kişisel bakım ürünleridir.

Devamını okuyun...

Krem Üretimi

Hem ekonomik hem sağlıklı... Cilt güzelliği için doğal ürünlerin kullanımı son yıllarda giderek artıyor. İşte doğal ürünlerin cildinize 8 faydası... Son zamanlarda cilt bakımı için kimyasal ürünleri kullanmak yerine doğal ürünlere rağbet oldukça fazlalaştı. Bu ürünleri kullanmak hem daha sağlıklı hem de çok daha ekonomik.

Devamını okuyun...

Sabun Üretimi Fason Sabun İmalatı

Çeşitli bitki özleriyle hazırlanan doğal sabunlar kanıtlanmış faydalarıyla biliniyor. Öyle ki cildimizde oluşan sivilcelenme, kırışıklar ve sarkmalardan saç bakımına kadar pek çok alanda etki sağlıyor.

Devamını okuyun...

Kolonya Üretimi

Türk kültürünün bir parçası olarak öne çıkan kolonya, oldukça fazla sayıda türe ve çeşide sahiptir. Üretiminin yapıldığı bölgeye bağlı olarak değişik kokular ve özelliklere sahip pek çok kolonya bulunmaktadır. 

Devamını okuyun...

Şampuan Üretimi

Bitkisel, organik sertifikalı, helal sertifikalı şampuan üretimleri için sektörün tecrübeli firması Zeytin Sarayı Kimya size uygun fiyatlarla çözüm ortağınız oluyor. Fason şampuan üretimleriniz için tüm süreci sizinle beraber yönetiyoruz.

Devamını okuyun...

Hotel Buklet Setleri

Otellerin vazgeçilmezi ; Otellerde konaklayanların çeşitli ihtiyaçlarının giderilmesi için tasarlanan ve estetiğin esas alındığı malzemeler buklet malzemeleri olarak bilinir. Bu malzemeler sabun, şampuan, terlik, kibrit kutusu, duş bonesi, kese, vücut losyonu, Olarak Sıralanabilir

Devamını okuyun...

Şeffaf Sabun Bazı Öne çıkarılmış

şeffaf sabun bazı. Eritip içerisine istediğiniz esansı, rengi, hatta bitki parçalarını katarak kendinize ait sabunlar elde edebilirsiniz. Şeffaf sabun Cildi nemlendirir, daha pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm sağlar. Cildinizi tazeler, sağlıklı bir renk kazandırır. Saçlarınızın güzelleşmesine yardımcı olur ve parlaklık kazandırır.

Devamını okuyun...

İrtİbat

Adres: Belevi Mah. 12011 Sok. No:2/b

Telefon: +90 232 897 60 88

GSM: +90 535 735 56 25

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Food Gallery