Fason Kozmetik Üretimi

Fason Üretim 05 Ocak 2021

Krem Üretimi

Ögeyi değerlendirin
(0 oy)

Hem ekonomik hem sağlıklı... Cilt güzelliği için doğal ürünlerin kullanımı son yıllarda giderek artıyor. İşte doğal ürünlerin cildinize 8 faydası... Son zamanlarda cilt bakımı için kimyasal ürünleri kullanmak yerine doğal ürünlere rağbet oldukça fazlalaştı. Bu ürünleri kullanmak hem daha sağlıklı hem de çok daha ekonomik.

Fason Krem İmalatı Zeytin Sarayı Kozmetik

Organik kozmetik ve üretim süreçlerindeki deneyimimiz ile fason organik kozmetik üretim hizmeti de sunmaktayız. 

Zeytin Sarayı Kozmetik üretim tesisinde modern teknoloji ile bir çok marka için fason organik kozmetik ürünleri üretiyoruz.

Özelikle sertifikalandırma süreçleri başta olmak üzere, tüm üretim aşamaları özenle gerçekleştiriyoruz.

Organik kozmetik üretimindeki deneyimimiz ve yenilikçi yaklaşımımız ile özellikle Türkiye pazarında en önemli üreticilerden biriyiz.
Sadece Türkiye değil, yurt dışındaki markalar için de fason organik kozmetik hizmeti sunuyoruz.

Nemlendirme: Doğal ürünler cildi nemlendirme konusunda birebirdir. Bu konuda en bilinen ve sıkça kullanılan ürün zeytinyağıdır. Nemlendirici kremlerdense cildinize bir parça pamuk yardımıyla uygulayacağınız zeytinyağı çok daha etkili olacaktır.

Yenileme: Doğal ürünler ciltteki hücrelerin yenilenmesinde de size yardımcıdır. Doğru ürünleri kullandığınızda cildinizin çok daha gergin ve yenilenmiş olduğunu göreceksiniz.

Kırışıklıkları Giderme: Doğal ürünler, yaşlanmayı giderici etkileri için de sıklıkla kullanılır. Doğal ürünlerden elde edeceğiniz maskelerle bir kırışıklık kremi hazırlayabilir ve bunu cildinize rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Cilde Parlaklık Verme: Özellikle doğal sirke gibi ürünler, düzenli olarak kullanıldığında cilde parlaklık verir. Eğer cildinizin mat görünümünden rahatsızsanız doğal ürünlerle bu probleminizden kurtulabilirsiniz.

Sivilce ve Akneleri Giderme: Doğal ürünler, hücrelerin içerisinde biriken kirleri temizleyerek sivilce ve akne oluşumunu engeller. Var olan sivilce ve aknelerin de kuruyup ciltten atılmasına yardımcı olur. Pahalı ve katkılı sivilce tedavilerindense evde kolayca maskeler hazırlayarak bu problemden kurtulabilirsiniz.

Cilt Lekelerini Temizleme: Çil gibi lekeleri gidermek için de doğal ürünler sıklıkla kullanılır. Özellikle limon ya da maydanoz suyu cilde uygulandığında bu tip lekelerde gözle görülür bir azalma meydana gelir.

Yaraların İyileşmesi: Ciltte oluşan açık yaraların kapanması ve cildin eski haline dönmesi konusunda da doğal ürünlerden destek alabilirsiniz. Bu konuda en çok kullanılan doğal ürün kantaron yağıdır. Buna ek olarak, ciltteki alerjiler ya da tahriş olmuş bölgelerin tahribatının iyileşmesi ve cildin sağlıklı bir şekilde bu problemlerden korunması için de doğal ürünler kullanılır.

 

Okunma 2285 kez
Son değişiklik 06 Ocak 2021

İrtİbat

Adres: Belevi Mah. 12011 Sok. No:2/b

Telefon: +90 232 897 60 88

GSM: +90 535 735 56 25

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Food Gallery